Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

14 października - Dzień Edukacji Narodowej jest dniem ustawowo wolnym od zajęć dydaktycznych

w tym dniu uczniowie przychodzą na uroczysta akademię na godzinę 11.00 do ok 12.15

świetlica działa bez zamin w godzinach 6.45 - 16.00

uczniowie zapisani w tym dniu na obiad po uroczystości udają się na świetlicę

W związku z nawracającymi przypadakmi wszawicy na terenie placówki  prosimy Rodziców o systematyczne sparawdzanie głów swoich dzieci.

Informacje

 

WŁĄCZ SIĘ W ZBIÓRKI!!!

KASZTANÓW I ŻOŁĘDZI (AKCJA- DOKARMIAMY LEŚNE ZWIERZAKI)– WORKI PODPISANE IMIENIEM, NAZWISKIEM I KLASĄ STAWIAMY OBOK POJEMNIKA NA PLASTIKOWE NAKRĘTKI.

BATERII – WORKI PODPISANE IMIENIEM, NAZWISKIEM I KLASĄ WRZUCAMY DO ZIELONEGO KARTONU NA BATERIE STOJĄCEGO OBOK ŚWIETLICY.

ZBIÓRKI ZALICZONE BĘDĄ DO KONKURSU SKOwska KLASA. ZACHĘCAMY DO PRZEDSIĘBIORCZYCH I EKOLOGICZNYCH DZIAŁAŃ!

Pobijmy razem rekord!

W 2013 roku do półgodzinnej próby ustanowienia rekordu wjednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób na terenie całego kraju przystąpiło 1132 instytucji. Chodziło jednak o to, aby jak największa ilość osób wzięła w nim udział. Czy 83 111 osób to dużo? Wydawać by się mogło, że tak. Czy w tym roku uda nam się pobić ten wynik? To zależy wyłącznie od Was!

 Ponownie - zogłoszonego przez Europejską Radę Resuscytacji na dzień 16 października (piątek) “Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca” pod nazwą >>Restart a Heart<<.- chcemy podjąć się wyzwania koordynacji próby pobicia rekordowego wyniku z 2013 roku.

 

Wydarzenie odbędzie się 16 października 2015 roku (piątek) i polegać będzie na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej na jak największej ilości fantomów, a co za tym idzie przez jak największą ilość osób. W tym celu zapraszamy wszystkie chętne osoby, które mają dostęp do fantoma (w szkole, w pracy, w domu, itd.) do wzięcia udziału w całej akcji. Rzecz jasna zachęcamy Was do zapraszania swoich znajomych do całej akcji. Całe wydarzenie będzie trwało pół godziny (w całej Polsce o tej samej porze t.j. 12:00 - 12:30) i chcemy, aby przez ten czas jak najwięcej osób wzięło w nim udział, więc w trakcie ustanawiania rekordu, dopuszczalne jest zmienianie się przy fantomie.