Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Już po raz trzeci nasza szkoła bierze udział w akcji "Wzorowa łazienka" do wygrania remonty szkolnych łazienek dla 3 szkół oraz roczne zapasy domestosa. Zwracamy się do Was z prośbą o oddanie głosów na naszą szkołę https://www.wzorowalazienka.pl/lista-galerii/vote/2093
Od 12 września 2016 r. do 30 listopada 2016 r. Internauci mogą głosować na Galerie Szkół. Głosy mogą oddawać osoby fizyczne (Internauci) z zastrzeżeniem, że jedna osoba fizyczna może oddać jednego dnia tylko jeden głos. Oddawanie głosów odbywa się poprzez kliknięcie na przycisk Zagłosuj w galerii szkoły, podanie adresu e-mail i kliknięcie linku potwierdzającego głos.
Zgodnie z regulaminem liczba głosów możliwa do oddania z jednego adresu IP jest ograniczona do 200 głosów dziennie.
Liczy się tylko głos, który zostanie potwierdzony przez kliknięcie w link potwierdzający (czasem e-mail z linkiem potwierdzającym trafia do folderu spam).
Liczymy na Wasze zaangażowanie

Msza św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 1 września o godzinie 8.00

Rozpoczęcie roku szkolnego na sali gimnastycznej dla klas I - VI o godz. 9.30

Rodziców uczniów klas I prosimy o przygotowanie rogów obfitości.

 

 

PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2016/2017

I półrocze

od 1 września 2016

Informujemy, że w okresie wakacji od 29 lipca do 19 sierpnia 2016 sekretariat będzie nieczynny.

W sprawach pilnych proszę zgłosić się do pracowników obsługi lub wysłać wiadomość na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.