Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, absolwentów i przyjaciół naszej szkoły do codziennego oddawania głosów w konkursie wzorowa łazienka.

Do wygrania 30 000 zł na remont łazienek w szkole

Wystarczy kliknąć zagłosuj, wpisać swój adres e-mail, zalogować się na maila i potwierdzić udział w głosowaniu przez kliknięcie w otrzymany link

GŁOSOWANIE TRWA CODZIENNIE DO 10 GRUDNIA

http://www.wzorowalazienka.pl/galeria/260 

Uczniów chcacych oddać swój głos zapraszam na obiadowej przerwie do sali nr 6

LICZYMY NA WAS DO ZWYCIĘSTWA BRAKUJE NAM 28 694 głosy

W TEN WEEKEND BIJEMY REKORD KLIKNIĘĆ NA NASZYM BLOGU!!! WEJDŹ, ZAGŁOSUJ, NAPISZ KOMENTARZ ZAPISUJĄC W NIM NUMEREK TWOJEGO GŁOSU.

NASZA SZKOŁA WALCZY O LAPTOP!

  http://www.szkolneblogi.pl/blogi/holeszkoswierklany

Nie zapomnijcie też o głosowaniu na naszą łazienkę żeby wyeliminować nieuczciwe głosy wprowadzono dodatkowe zabezpieczenie - każdy głosujący oprócz adresu e-mail musi przepisać kod  z obrazka

Razem oddaliśmy już 2 632 głosy

Nasza szkoła przystąpiła do Akcji EkoSzkoły!!!

 

Pani Beata Pielczyk - nasz koordynator na terenie szkoły, zgłosiła Holeszaków do Akcji.

Celem jest zebranie jak największej liczby niepotrzebnych telefonów komórkowych. Dzięki niej stare telefony zyskują drugie życie!

 

W zamian za zebrane telefony możemy otrzymać pomoce dydaktyczne, sprzęt sportowy, książki i inne atrakcyjne nagrody służące dzieciom w nauce i zabawie.