Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na portalu zrzuta.pl trwa zbiórka pieniedzy na defibrylator

Celem zbiórki pieniędzy jest zakup przenośnego aparatu, który może przywrócić rytm serca u pacjenta z nagłym zatrzymaniem krążenia. Zakupiony aparat AED będzie umieszczony w Szkole Podstawowej nr 1 w Świerklanach i jego zadniem będzie zwiększenie bezpieczeństwa uczniów, wszystkich osób przebywających w szkole i mieszkańców najbliższej okolicy, szczególnie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia z powodu choroby lub wypadku.
Na przełomie maja i czerwca organizowaliśmy jako Stowarzyszenie "Inicjatywa" wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 1 w Świerklanach zbiórkę publiczną. Udało nam się zebrać 1600 zł. Niestety jest to za mało pieniędzy, aby zakupić profesjonalny sprzęt. Dlatego zwracamy się o pomoc przez portal zrzutka.pl Uratuj życie i pomóż nam zakupić defibrylator!

Pomóż ratować życie przejdź do zbiórki